Młodzicy AZS przegrali, ale walczyli do końca

Młodzicy AZS przegrali, ale walczyli do końca - Zdjęcie główne

WydarzeniaDrużyna młodzików U-14 AZS WSGK przegrała z ŁKS KM I Łódź 51:61 (18:10, 6:24, 12:23, 15:4). Mecz odbył się w sobotę w hali Gimnazjum nr 1 w Kutnie. Dla AZS najwięcej rzucił Michał Haczyk - 20 pkt.

– Na uznanie zasługuje walka naszych koszykarzy do ostatniej minuty meczu i wygrana w ostatniej kwarcie 15:4. Tuż przed tą kolejką Kutno zajmowało piąte miejsce w tabeli, a ŁKS był wiceliderem – mówi Karol Jażdżewski, trener młodzików.

Punktacja: Michał Haczyk - 20, Witold Guz - 13, Tomasz Frontczak - 8, Patryk Sobieszczak - 6, Jakub Świątek - 4, Filip Urbańczyk, Kamil Jabłoński, Michał Stasiak, Tomasz Paliwoda, Mateusz Rusek, Kamil Katarzyński, Karol Czekalski.

Następny mecz odbędzie się w sobotę, 20 marca o godz. 10:00, również w hali Gimnazjum nr 1.