Młodzicy wygrali w Tomaszowie Mazowieckim

Młodzicy wygrali w Tomaszowie Mazowieckim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia W Tomaszowie Mazowieckim został rozegrany mecz siódmej kolejki koszykarskiej ligi Młodzików w kategorii U-14. Miejscowy UKS Lider podejmował KKS Pro-Basket Sand-Bus Kutno.Kutnowscy koszykarze mecz zaczęli od porażki w pierwszej kwarcie spotkania. Gospodarze minimalnie wygrali 14:11. W drugiej części spotkania ruszyli oni jednak do odrabiania strat. Wyszło im to bardzo dobrze. Po czternastu minutach na tablicy wyników widniał wynik 24:37 dla Kutnian.

Po przerwie znowu koszykarze Pro-Basketu oddali inicjatywę rywali, a ten wygrał 11:8. Ostatnie siedem minut należało do przyjezdnych. Rzucili oni dziewiętnaście punktów, a oddali tylko dziesięć.

Siedemnaście punktów w kutnowskiej drużynie zobył Artur Lewandowski, był to najlepszy wynik w zespole.

Po tym zwycięstwie Pro-Basket Sand-Bus Kutno zajmuję drugą lokatę, ze stratą jednego punktu do lidera z Piotrkowa Trybunalskiego.

UKS Lider Tomaszów Mazowiecki - KKS Pro-Basket Sand-Bus Kutno 45:64
(14:11, 10:26, 11:8, 10:19)

UKS Lider Tomaszów Mazowiecki: Tazbir 0, Gajek 5, Sidło 0, Andryszczak 1, Pastuszka 4, Szymański 6, Walasik 2, Gwiździński 2, Czechowski 2, Wędrak 4, Szczepański 19

KKS Pro-Basket Sand-Bus Kutno: Olejnik 15, Jaworski 6, Kaliński 0, Tomczak 0, Urbański 0, Bielecki 6, Gruchot 0, Kopański 2, Ejzak 9, Lewandowski 17, Bobrzak 4, Sobczyk 5