Reklama

Reklama

Mobilny punkt mammograficzny przyjedzie do Kutna. Zbadaj się bezpłatnie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: LUX MED

Mobilny punkt mammograficzny przyjedzie do Kutna. Zbadaj się bezpłatnie! - Zdjęcie główne

Mobilna pracownia mammograficzna 1 lipca pojawi się w Kutnie. | foto LUX MED

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 1 lipca Panie w wieku 50-59 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego w Kutnie. Akcja odbędzie się w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Reklama

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED pojawi się 1 lipca 2021 roku w godzinach od  10.00 do 17.00 przy markecie Kaufland na ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5. 

LUX MED to jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi. W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie https://mammo.pl/formularz/. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie dodatkowo zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

W związku z pandemią obowiązują pewne zasady. Na badanie należy stawić się w maseczce ochronnej w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Warto wspomnieć, że badania mammograficzne powinny być wykonywane systematycznie. Tylko przestrzeganie terminów kolejnych mammografii umożliwia wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby i pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego i skutecznego leczenia, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia. Więcej informacji na temat mammografii na stronie https://mammo.pl/.

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE