Reklama

Modernizacja systemu zbierania i oczyszczania ścieków

Opublikowano:
Autor:

Modernizacja systemu zbierania i oczyszczania ścieków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto Kutno realizuje projekt pn. „Rozbudowa wraz z modernizacją systemu zbierania i oczyszczania ścieków komunalnych aglomeracji Kutno”. W ul. Grunwaldzkiej rozpoczęto budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków. Wykonywane są przyłącza sanitarne do granic posesji. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HYDROBUD” Paweł Złotowski z Kutna za kwotę 981 600,00 zł. Prace budowlane potrwają do lutego 2014 roku.

Budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Jesiennej i Rolniczej w Kutnie realizuje Przedsiębiorstwo Budowlano – Produkcyjne „TRAKT” Bobrzak, Tecław Sp. j. z Kutna. Zakres budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Jesiennej obejmuje odcinek od torów PKP do skrzyżowania z ul. Rolniczą. Natomiast prace w ul. Rolniczej będą realizowane na odcinku od skrzyżowania z ul. Jesienną do granicy miasta. Koszt realizacji robót budowlanych wynosi 1 614 990,00 zł. Prace potrwają do lutego 2014 roku.

Łącznie planuje się wybudować ok. 7 km sieci kanalizacyjnej. Koszt zadania przewidziano na kwotę ok. 10 mln zł, z czego dofinansowanie unijne wyniesie ok. 7,7 mln zł. Okres realizacji tych zadań przypada na lata 2013 – 2014.

Projekt zakłada:
- budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Jesiennej i Rolniczej,
- budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków w ul. Grunwaldzkiej,
- budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków w ul. Narutowicza i Kilińskiego,
- budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Sklęczkowskiej i Odlewniczej.

W 2014 roku planowany jest przetarg na wykonanie prac budowlanych w ul. Narutowicza i Kilińskiego oraz w ul. Sklęczkowskiej i Odlewniczej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE