Reklama

Multimedia Polska będzie sprzedawać telefonię mobilną

Opublikowano:
Autor:

Multimedia Polska będzie sprzedawać telefonię mobilną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus oraz Multimedia Polska S.A., dostawca usług telekomunikacyjnych podpisały umowę, w ramach której Plus zapewni Multimediom hurtowy dostęp do sieci mobilnej. Tym samym Multimedia Polska do swojego portfolio usług dołącza MVNO.

W ramach zawartej umowy Grupa Multimedia Polska S.A. zyskała możliwość świadczenia pełnego wachlarza detalicznych usług mobilnych, w tym roaming i dostęp do numerów specjalnych. Ponadto Polkomtel zagwarantował nowemu partnerowi wsparcie w obsłudze klienta oraz pomoc w zakupie telefonów. Strony podkreślają, że jest to pierwszy etap współpracy i zapowiadają poszerzanie jej zakresu oraz rozbudowę oferty produktowej.

- Nasza strategia zakłada stałą rozbudowę oferty i poszerzanie portfolio świadczonych przez nas usług. Proponowane klientom pakiety zawierają oprócz cyfrowej telewizji, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu, również sprzedaż ubezpieczeń, a dzięki zawartej właśnie umowie z Polkomtelem, solidnym i doświadczonym partnerem, stacjonarną usługę telefoniczną wzbogaci telefon komórkowy - podkreśla Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Grupy Multimedia Polska.

Komercyjny start Multimedia Polska z głosową ofertą MVNO planowany jest jeszcze w tym roku.

- Dla Polkomtelu umowa MVNO z Multimedia Polska to potwierdzenie konsekwentnie realizowanej strategii rozwijania współpracy hurtowej z partnerami posiadającymi silną pozycję na rynku i korzystającymi z naszej infrastruktury. Jest to też dowód zaufania do nas i potwierdzenie wysokiej jakości usług w nowoczesnej sieci Plusa, które oferujemy naszym partnerom – mówi Tobias Solorz, Członek Zarządu Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel jest w Polsce liderem w zakresie współpracy z partnerami hurtowymi w oparciu o umowy roamingu krajowego i umowy typu MVNO, których obecnie posiada kilkanaście.

Grupa Multimedia Polska to ogólnopolski operator telekomunikacyjny, świadczący usługi cyfrowej telewizji kablowej, internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu - 825 tysiącom abonentów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE