Reklama

Reklama

Muzyczne show na Rynku Zduńskim. Za nami finał XXVI Letnich Spotkań Artystycznych [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ekipa młodych, utalentowanych i zakręconych na kulturę ludzi opanowała wczorajszego wieczoru plac przed Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. To za sprawą finału XXVI Letnich Spotkań Artystycznych.

Reklama

"No to co, że ze Szwecji?!" - bo taki tytuł nosi finał cyklu spotkań - to artystyczny ukłon w stronę legendarnej grupy ABBA. 

- Szwedzkie prawo podatkowe mówi, że przedsiębiorca może uzyskać odpis podatkowy za firmowe ubrania tylko w przypadku, gdy mają szczególny wygląd i nie nadają się do “zwykłego” użytkowania. Zespół ABBA znalazł więc swój sposób na zaspokojenie wymagań – dziwaczne stroje sceniczne nie wynikały z mody, ale z chęci uzyskania zwrotu podatku - można była przeczytać w zapowiedzi finału. 

Publika obecna na występie nie mogła narzekać na nudę. Pełny muzycznych wrażeń wieczór, poza samymi występującymi, zapewnił im sztab w osobach: 

Pomysł: Krzysztof Ryzlak

Scenariusz: Darek Sikorski i Krzysztof Ryzlak

Reżyseria: Darek Sikorski

Warsztat wokalny: Magda Ptaszyńska

Warsztat taneczny: Izabella Borkowska

Scenografia: Marta Fijałkowska

Technika: Jarosław Szymaniak, Zbigniew Kamiński

Warsztat wokalny: Michał Góral, Angelika Iwoła, Daniel Jarociński, Alicja Matuszewska, Maja Michalska, Maria Nodzak, Kinga Sikora, Marta Stachyra, Dominika Walczak, Aleksandra Wygocka

Warsztat taneczny: Aleksandra Bechcicka, Zuzanna Bernat, Anna Bilińska, Sandra Cegiełka, Szymon Kleszcz, Cecylia Kurnicka, Milena Maciejewska, Gabriela Mocek, Maciej Oficjalski, Magdalena Ulanowska, Agnieszka Wereszczyńska, Ignacy Wesołowski, Anna Winkler, Mateusz Wojasiewicz, Maciej Woźniak.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy