Reklama

MZK zmienia rozkłady jazdy na święta

Opublikowano:
Autor:

MZK zmienia rozkłady jazdy na święta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i jak co roku nieodzowna jest modyfikacja rozkładu jazdy autobusów miejskich na okres świąteczno-noworoczny. Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie poinformował, że od 24 grudnia do 1 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w godzinach kursowania oraz o odwołaniu kursów w pierwszy dzień świąt.

W wigilię i sylwestra autobusy będą kursowały według rozkładu obowiązującego w ferie - nie będzie także kursów szkolnych. Zmienią się także ostatnie godziny odjazdów linii 1,3,4,7,9-14 oraz 31. Pozostałe linie, czyli 5, 32-37 kursować będą bez zmian zgodnie z tozkładem feryjnym.

26 grudnia i 1 stycznia będzie obowiązywał taki sam rozkład jak w niedzielę i święta, jednak autobusy z Kutna kursujące na liniach 3,4,7,9,10,13,14 wyjadą później. Na pozostałych: 1, 5,12,31,35,36 kursy rozpoczną się zgodnie z rozkładem niedzielnym i świątecznym.

Jak poinformował Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie, 25 grudnia autobusy nie będą kursować. Z kolei w dniach 27 i 28 grudnia będą jeździć zgodnie z rozkładem feryjnym - bez kursów szkolnych.

Szczegółowe godziny kursów na konkretnych liniach można sprawdzić TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE