Reklama

Na kogo głosować? Oto listy wyborcze w powiecie

Opublikowano:
Autor:

Na kogo głosować? Oto listy wyborcze w powiecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie wiesz jeszcze na kogo zagłosować? Zastanów się już dziś! Przedstawiamy pełne listy, które w niedzielę znajdziesz w lokalu wyborczym.

W poniższym artykule znajdziecie tylko informacje o kandydatach do Rady Powiatu. Przygotowaliśmy jednak także ściągę z informacji technicznych o głosowaniu oraz pełne listy wyborcze w głosowaniu na prezydenta i do Rady Miasta w Kutnie, a także nasz okręg do Sejmiku Wojewódzkiego. Kandydatów sprawdzić mogą także mieszkańcy każdej z gmin: Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce oraz Żychlin.

W wyborach do Rady Powiatu startują:

Okręg Nr 1 (Miasto Kutno - 9 mandatów):
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Motylewski Dariusz Wacław
  2. Szczęsna Beata
  3. Pawlak Jerzy Wojciech
  4. Ostrowski Krzysztof Jerzy
  5. Michalak Romuald Wiesław
  6. Nowaczewski Marek Andrzej
  7. Trzaskalska Barbara
  8. Wojciechowski Kazimierz
  9. Spychała Teresa
  10. Kamińska Danuta
  11. Urbański Leszek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Gierula Artur
  2. Ziółkowski Wojciech Mirosław
  3. Urbaniak Jacek
  4. Prośniewska-Sapińska Beata Zofia
  5. Kargier Katarzyna Elżbieta
  6. Runiński Jerzy Karol
  7. Barański Patryk Rafał
  8. Grabowska Dorota
  9. Szymańska Elżbieta Jolanta
  10. Byczkowska Olga Ewa
  11. Zielonka Izabella Katarzyna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Wojtasiak Grzegorz
  2. Walczak Sebastian Bartosz
  3. Kowalczyk Mirosława
  4. Kucharski Mirosław Henryk
  5. Łebkowski Paweł Krzysztof
  6. Wieczorek Małgorzata Marzenna
  7. Kawulska-Feliniak Marlena
  8. Stępka Katarzyna Joanna
  9. Wińkowski Józef
  10. Świerczyńska Halina
  11. Szymański Krzysztof
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  1. Trybura Teofil Telesfor
  2. Jarocka-Kuraszkiewicz Krystyna Maria
  3. Babecki Paweł
  4. Nolbrzak Tomasz Piotr
  5. Karczewska Barbara Jadwiga
  6. Łaziński Stanisław Andrzej
  7. Kulawka Malwina
  8. Żółtowska Anna
  9. Staniszewski Andrzej Marian
  10. Motylewska Bronisława Kazimiera
  11. Podolski Tomasz Władysław
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Kowalik Daniel
  2. Pietrusiak Jolanta Stanisława
  3. Olesiński Ryszard Adam
  4. Grabowski Aleksander Włodzimierz
  5. Cegielski Władysław
  6. Dałek Irena
  7. Piłacik Agnieszka
  8. Szary Leszek Mieczysław
  9. Brodecka Bożena Maria
  10. Brylski Bartosz Norbert
  11. Góreczny Zdzisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE

  1. Gal-Grabowska Mirosława Teresa
  2. Wojtczak Zbigniew Franciszek
  3. Kacprowicz Mariusz
  4. Wolska Anna Maria
  5. Orliński Mieczysław
  6. Kołodziejczak Stanisław
  7. Miszewska Aleksandra Anna
  8. Terebińska Dorota
  9. Karlikowska Aneta Małgorzata
  10. Dębska Katarzyna Oliwia
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL

  1. Debich Krzysztof Mariusz
  2. Serenda Bartosz Wojciech
  3. Ryzlak Krzysztof Cezary
  4. Pokojska Beata Elżbieta
  5. Lebiedowicz Michał
  6. Kurnatowski Marek Tomasz
  7. Milczewska Anna Jolanta
  8. Barylska Agnieszka Sylwia
  9. Pasińska Dorota
  10. Kurczewski Zenon Wieńczysław
  11. Sikora Jacek
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  1. Kłopotowski Konrad
  2. Wykrętowicz Włodzimierz
  3. Popadiuch Paulina
  4. Strzelecka-Wykrętowicz Krystyna
  5. Karpiak Dariusz
  6. Jurkowska Iwona Elżbieta
  7. Staniszewski Piotr
  8. Wojciechowski Damian
  9. Baranowska-Kubasińska Renata Wioletta
  10. Dawid Grażyna Maria
  11. Janczak Przemysław
Okręg Nr 2 (Gmina Dąbrowice, Gmina Krośniewice, Gmina Nowe Ostrowy - 3 mandaty):
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Rosiak Władysław
  2. Kacprzak Elżbieta
  3. Augustyniak Rafał Andrzej
  4. Pałasiński Janusz Kazimierz
  5. Wojtczak Janina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Marciniak Tomasz
  2. Kotlińska Ewa Antonina
  3. Gawrysiak Miłosz
  4. Amiłowski Witold Franciszek
  5. Piasecka Sylwia Julia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Mikołajczyk Sławomir
  2. Zdziarski Krzysztof
  3. Radwańska Elżbieta Barbara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  1. Stelmasiak Aneta
  2. Miklas Mirosław Kazimierz
  3. Grzankowski Piotr Michał
  4. Wawrzyniak Anna
  5. Golonka Michał Karol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Szarwas Andrzej
  2. Walczewski Tomasz Marek
  3. Pasturczak Sylwia
  4. Łuczak Jarosław Zbigniew
  5. Orlikowska Aneta Ewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE

  1. Firadza Zbigniew Krzysztof
  2. Lejsza Elżbieta
  3. Sławiński Artur
  4. Chojnacka Agnieszka
  5. Dąbrowicz Andrzej Zenon
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL

  1. Spryszyński Jacek Marek
  2. Brudnowski Zdzisław Włodzimierz
  3. Czupryniak Jacek Michał
  4. Waszkiewicz Emilia
  5. Pietrzykowska Anna Magdalena
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  1. Błaszczyk Jacek Robert
  2. Wojtczak Witold Stanisław
  3. Kawka Dorota Stanisława
  4. Wolski Henryk Andrzej
  5. Kowalska Marzena Marianna
Okręg Nr 3 (Gmina Bedlno, Gmina Oporów, Gmina Strzelce - 3 mandaty):
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Fabijański Robert
  2. Jankowski Marek
  3. Pawlikowski Tadeusz
  4. Żak Mariola
  5. Moszczyńska Beata Ewa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Kubiak Grzegorz
  2. Fidrysiak Grzegorz
  3. Leśniewska Edyta
  4. Kadziak Elżbieta Dorota
  5. Uzarek Ryszard Stanisław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Gasik Jacek Adam
  2. Lewandowska Agnieszka
  3. Cicherski Sebastian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  1. Żyromska Edyta Agnieszka
  2. Łąpieś Jarosław
  3. Kaszubska Anna Maria
  4. Maruszewski Damian Michał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Reterski Sylwester Robert
  2. Milczarska Elżbieta
  3. Wiankowski Przemysław Artur
  4. Zgierska Magdalena
  5. Morga Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE

  1. Adamusiak Marian Józef
  2. Maciejewska Elżbieta Wiesława
  3. Szczypińska Jolanta Halina
  4. Lelewski Wojciech Piotr
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL

  1. Drabik Marek
  2. Baranowska Anna
  3. Majczak Ewa
  4. Wasilewski Sławomir Andrzej
  5. Werwińska Krystyna
Okręg Nr 4 (Gmina Żychlin - 3 mandaty):
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Karniszewski Andrzej
  2. Arkuszewska Monika
  3. Moszczyński Marcin Rafał
  4. Wodzyński Przemysław Marcin
  5. Szczepaniak Róża Maria
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Rapsiewicz Tomasz
  2. Gładysiak Anna Dorota
  3. Michalik Aleksandra
  4. Kotulski Jarosław
  5. Stasiak Robert
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Materka Marek Andrzej
  2. Przytulska Maria Nina
  3. Trzaskowski Andrzej Krzysztof
  4. Woldański Grzegorz Piotr
  5. Obidowska Marzanna Teresa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  1. Słubik Hubert Tomasz
  2. Kwiatulska Martyna Joanna
  3. Matusiak Łukasz
  4. Mrowicka Agnieszka
  5. Adamczyk Kamil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Jędrzejczak Marek
  2. Bulski Janusz
  3. Białecka-Kardas Joanna Renata
  4. Gątarek Rafał
  5. Krupińska-Kotulska Magdalena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE

  1. Kafarski Tadeusz
  2. Bryłka Wiesław Krzysztof
  3. Rzeźnicka Elżbieta
  4. Kowalska Anna Maria
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL

  1. Ledzion Edyta
  2. Bartochowski Waldemar Sławomir
  3. Jaźwiński Wojciech Mikołaj
  4. Modrzejewska-Rzeźnicka Magdalena
  5. Dysierowicz Jacek Michał
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  1. Staniszewski Dominik
  2. Sikora Anna Amelia
  3. Wojtczak Marcin Daniel
  4. Antosiak Jolanta
  5. Wójcik Zbigniew Janusz
Okręg Nr 5 (Gmina Krzyżanów, Gmina Kutno, Gmina Łanięta - 3 mandaty):
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Trawczyński Zdzisław
  2. Starbała Tomasz Piotr
  3. Kusiak Aleksandra Katarzyna
  4. Lewańska Teresa Ewa
  5. Kominiak Arkadiusz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Ziółkowski Mirosław Krzysztof
  2. Gierańczyk Henryka
  3. Witczak Renata
  4. Czajkowski Michał
  5. Trafalski Juliusz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Chlebos Zdzisława
  2. Dąbrowicz Jerzy Mieczysław
  3. Szadkowski Michał
  4. Gajda Agnieszka
  5. Kacprzak Beata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  1. Szafrańska Iwona Monika
  2. Barabasz Dominik
  3. Poterała Jadwiga
  4. Ciągło Włodzimierz Adam
  5. Miniszewski Radosław
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Ciąpała Marek Jan
  2. Kubasiński Marek
  3. Szałkowska Sylwia
  4. Towalska Agnieszka
  5. Rogowska Elżbieta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE

  1. Górczak Hanna Karolina
  2. Wosiecki Bogdan
  3. Owsiana Bogusława
  4. Kacprzak Waldemar Wojciech
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL

  1. Filipiak Zbigniew
  2. Pijanowski Sławomir Andrzej
  3. Lasecka Anita Dorota
  4. Wawrzyńczak Janina
  5. Kubiak Sylwia
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  1. Adamczyk Maria Jadwiga
  2. Wojciechowska Katarzyna
  3. Gasik Grzegorz Marek
  4. Maliszewski Dariusz Tomasz
  5. Wasiak Mariusz Ryszard

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE