Reklama

Na Podrzecznej będzie jaśniej. "Podjęto już działania"

Opublikowano:
Autor:

Na Podrzecznej będzie jaśniej. "Podjęto już działania" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie tak dawno w pobliżu "Manhattanu" na ul. Podrzecznej powstał nowy parking. Mieszkający w jego sąsiedztwie kutnianie narzekają na panujący tam mrok i poprzez radnego z tamtego rejonu zwracają się do władz miasta o doświetlenie tego miejsca - głównie przez wzgląd na bezpieczeństwo.

Wnioskowano o zamontowanie oprawy oświetleniowej na słupie energetycznym umiejscowionym na chodniku przy ul. Podrzecznej w bezpośrednim sąsiedztwie bazaru.

- Mieszkańcy bloku przy ul. Podrzecznej 9 poprzez niniejszą interpelację zwracają się do Pana Prezydenta z prośbą o doświetlenie parkingu utworzonego w bezpośrednim sąsiedztwie bazaru "Manhattan". Swoją prośbę motywują tym, iż chętnie by korzystali z możliwości parkowania pojazdów w godzinach nocnych w/w miejscu, jednak z uwagi na ciemności jakie panują wówczas o tej porze obawiają się o bezpieczeństwo swoich samochodów. Jako radny reprezentujący ludność z tego okręgu w pełni popieram stanowisko mieszkańców - czytamy w piśmie złożonym przez radnego Tomasza Rędzikowskiego.

Wniosek został rozpatrzony, a decyzja władz z pewnością ucieszy mieszkańców.

- W odpowiedzi na Pana interpelację uprzejmie informuję, że podjęto już działania, by oświetlić wskazany przez Pana parking poprzez modyfikację oświetlenia ulicznego ulicy Podrzecznej w tym rejonie - odpowiedział prezydent Zbigniew Burzyński.

Pozostaje już więc czekać na rozpoczęcie prac.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE