Reklama

Na terenie Polfy wybudują halę za 18 milionów

Opublikowano:
Autor:

Na terenie Polfy wybudują halę za 18 milionów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Unibep S.A. podpisał umowę z firmą Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. na realizację w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanej polegającej na realizacji fabryki płynów infuzyjnych przy ulicy Sienkiewicza w Kutnie.

Przedmiotem umowy jest rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego polegająca na zaprojektowaniu i budowie I etapu hali produkcyjno-magazynowej z wykonaniem drogi pożarowej przy obiekcie. Realizacja inwestycji ma potrwać rok - rozpocznie się w ciągu miesiąca, a zakończy w II kwartale 2019 roku. Realizacja opiewa na kwotę ok. 18,5 mln zł netto.

Unibep SA jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce i jedną z nielicznych spółek, które mają w większości kapitał polski. Działa w różnych segmentach branży budowlanej. Jest nie tylko generalnym wykonawcą w Polsce i za granicą (działa na rynkach: rosyjskim, białoruskim, niemieckim), ale także posiada największą w Polsce fabrykę domów modułowych (sprzedaje je do Norwegii, Szwecji, Danii, a niewykluczone, że niebawem także do innych krajów europejskich), działa w drogownictwie (buduje drogi głównie na terenie woj. podlaskiego), a poprzez swoją spółkę Budrex–Kobi stawia i remontuje mosty na terenie całego kraju oraz poprzez swoją spółkę–córkę prowadzi działalność deweloperską w Warszawie i Poznaniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE