Reklama

Nabór do grup tańca nowoczesnego/hip-hop w Street Dance Studio

Opublikowano:
Autor:

Nabór do grup tańca nowoczesnego/hip-hop w Street Dance Studio - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zapraszamy maluchy do tańca! Wszystkie dzieci będą miały okazję wyszaleć się w rytm największych przebojów!Opracowaliśmy specjalną ofertę zajęć dla waszych pociech. Zajęcia z dziećmi przeprowadzane są w formie zabawy z tańcem, a młodzież pracuje w lekkiej, sympatycznej i luźnej atmosferze, co sprawia, że młodzi tancerze nie spinają się i łatwiej przyswajają wiedzę i nowe umiejętności.Dzieci na zajęciach będą mogły się wyszaleć w rytm energicznych kawałków. Pracujemy w zespołach, więc dzieci mają stały kontakt z rówieśnikami. Każda osoba wstępująca do danego zespołu tanecznego będzie miała okazję pokazać się przed szerszą publicznością, a nawet reprezentować miasto na zawodach tanecznych.

HIP-HOP/STREET DANCE/MIX TANECZNY - To doskonałe zajęcia dla dzieci mających wiele energii i chcących ją wykorzystać we właściwy i ciekawy sposób. Uczestnicy zajęć nauczą się manipulować rytmem, jak nigdy przedtem. Częste pokazy i występy taneczne pomagają dzieciom pokonywać stres oraz tremę. Zajęcia pomagają rozwijać odwagę, koordynację ruchów, dynamikę, a przede wszystkim dają wiele radości. Wyrabiają umiejętność pracy w grupie.
Grupy wiekowe: 4-6 lat
Nazwa grupy: LUZIK JUNIOR
Termin zajęć: każdy poniedziałek 16.00-17.00 - sala baletowa 016 A KDK
Instruktor: Paweł Kulaga - wszechstronny tancerz i dyplomowany instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 16 lat w swoim rodzinnym miasteczku, zaczynając od technik street dance'u, który trenował przez wiele lat, z wypiekami na twarzy śledząc teledyski Michaela Jacksona. W wieku 18 lat przeprowadził się do Krakowa, gdzie poznawał przeróżne formy tańca, od hip hopu przez taniec współczesny, aż po klasykę. W wieku 20 lat miał okazję szkolić się pod okiem najlepszych w Debbie Reynolds Studio w Los Angeles, czy w nowojorskim Broadaway Dance Center. Szkolił się ponadto w londyńskim Pineapple Studio czy DanceWorks. Tańczył m in na deskach Teatry Aoia czy Teatru Nowego w Łodzi. Miał okazję tańczyć podczas eventow Desperados Wild Spots w Krakowie, Miss Polski Ziemi Łódzkiej, czy Miasto Kobiet Od niespełna roku mieszka w Łodzi, gdzie rozwija swoją kolejną pasję, jaką jest pole dance. Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, oraz pracuje w charakterze instruktora w szkole tańca Urban Dance Zone w Łodzi oraz Black Lips Pole Dance Studio. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą, a jego zajęcia dadzą powiew świeżości oraz niesamowitą energię!
Koszt: 40zł/miesiąc
Zapisy: Joanna Zielińska - 723-319-518

VIDEOCLIP DANCE To kombinacja wielu stylów tanecznych, charakteryzująca się dynamiką i różnorodnością. Videoclip Dance to jeden z najpopularniejszych obecnie rodzajów tańca. Bazuje na prostych krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, pop, r&b, salsa, jazz czy funky. Jest idealny szczególne dla dzieci i młodzieży, ponieważ wyzwala pokłady energii i pewność siebie. Na zajęciach pracować będziemy nad muzykalnością, koordynacją, pamięć ruchową a także techniką.
Grupy wiekowe: 7-11 lat
Nazwa grupy: VIDEOCLIP GANG
Termin zajęć: każda sobota 15.00-16.30 - sala baletowa 016 A KDK
Instruktor: Magdalena Brudnicka - Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, specjalizujący się w tańcu Hip-Hop. Instruktor tańca w STREET DANCE STUDIO. Laureatka wielu konkursów tanecznych na terenie całego kraju. Swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywała w ośrodkach kultury oraz szkołach tańca. Od lat tańczy pod okiem Joanny Zielińskiej oraz wielu instruktorów z kraju, jak i zagranicy. Tańczy od 9 roku życia, początkowo pokochała taniec towarzyski, disco dance, dancehall, lecz po dłuższym czasie i latach warsztatów zrozumiała, że jej największym zamiłowaniem jest hip-hop i kultura street dance. Street Dance jest całym jej życiem, sposobem bycia. Jest członkinią pierwszej grupy Hip-Hop'owej w Kutnie STREET DANCE CREW oraz jej kapitanem. Magda świetnie potrafi poprowadzić zajęcia z młodzieżą jak i dziećmi, by zarazić ich pasją i energią.
Koszt: 50zł/miesiąc
Zapisy: Joanna Zielińska - 723-319-518

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE