Reklama

Nabór do I Akademii dla Organizacji Pozarządowych

Opublikowano:
Autor:

Nabór do I Akademii dla Organizacji Pozarządowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lokalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w Kutnie prowadzony przez Centrum OPUS we współpracy z Miastem Kutno ogłasza nabór do I Akademii dla Organizacji Pozarządowych.Proponujemy udział w bezpłatnym cyklu szkoleniowym z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych oraz zapewniamy stałą współpracę z opiekunem w zakresie opracowania ścieżki rozwoju dla organizacji.

Szkolenia realizowane będą w okresie od marca do maja 2013. Do udziału w Akademii zapraszamy organizacje pozarządowe z Kutna. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w Centrum Organizacji Pozarządowych „Wspólny Dom” w Kutnie przy ul. Wyszyńskiego 11, oraz na stronach internetowych www.opus.org.pl, www.um.kutno.pl, www.mops.kutno.pl.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i złożyć w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych „Wspólny Dom” w Kutnie przy ul. Wyszyńskiego 11.

Formularz zgłoszeniowy można także przesłać na adres mailowy apachlinska@opus.org.pl lub faksem pod nr (24) 388 14 49.

Ilość miejsc w ramach Akademii dla Organizacji Pozarządowych jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja trwa do dnia 20 marca 2013 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE