Reklama

Nabór do nowej grupy hip-hopowej dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Nabór do nowej grupy hip-hopowej dla dzieci  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Studio Tańca Alibi zaprasza dzieci w wieku od 7 lat wzwyż na rozpoczęcie tanecznej przygody z hip-hopem. Otwieramy nową grupę dla początkujących dzieci. Hip hop jest to taniec niezwykle bogaty w style, charakteryzujący się ogromną dynamiką i ekspresją. Jeśli takie jest też Twoje dziecko, nie zwlekaj i przyprowadź je na zajęcia by mogło spożytkować swoją energię.

Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z podstawowymi krokami w stylu hip-hop oraz nauka prostych układów tanecznych. Dzieci swoje zdolności taneczne prezętować będą na licznych imprezach. Ponadto zapewnimy Państwa dzieciom wszechstronny rozwój taneczny i mnóstwo zabawy podczas treningów i poza salą treningową w postaci pikników tanecznych, warsztatów z gwiazdami You Can Dance i obozów wakacyjnych.

Dlaczego warto by dzieci uczyły się tańca?

Taniec, to oprócz zabawy, sposób na poprawę sprawności fizycznej, wytrzymałości, gibkości czy koordynacji ruchowej. Korzyści z uprawiania tej formy ruchu znacznie przekraczają to, co można zobaczyć na parkiecie. Taniec kształtuje także pozytywne cechy charakteru takie jak: odwaga, cierpliwość, wytrwałość czy odporność na trud i zmęczenie. Dziecko nabywa umiejętności współpracy w grupie, akceptacji innych dzieci i przede wszystkim samego siebie poprzez pokonywanie własnych, nowo odkrytych barier. Należy także wiedzieć, że taniec usprawnia pamięć, spostrzegawczość, orientację, uwagę oraz inteligencję twórczą i ruchową. Ćwiczenia taneczne rozwijają także refleks oraz uczą dyscypliny. Taniec dla nieśmiałych dzieci może okazać się szansą na odkrycie własnego talentu i pasji, zaimponowanie rówieśnikom i podniesienie samooceny. Dzieciom, które rozpiera energia daje szansę na jej wykorzystanie w ruchu.

Startujemy 23 stycznia!

Termin zajęć: Piątek godz.16.00-17.00
Miejsce zajęć: KDK (sala baletowa A)
Koszt zajęć: 40 zł/miesiąc (zajęcia raz w tygodniu)
Instruktor: Joanna Solarska, Dorota Ciołkowska

Informacje i zapisy: Dorota Ciołkowska tel. 504-927-481 szczegóły na: www.studiotancaalibi.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE