Reklama

Nadchodzi przełom w sprawie zakorkowanego skrzyżowania? W grze prawie 5,4 miliona złotych!

Opublikowano:
Autor:

Nadchodzi przełom w sprawie zakorkowanego skrzyżowania? W grze prawie 5,4 miliona złotych! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy wreszcie doczekamy się modernizacji skrzyżowania na Łąkoszynie łączącego DK92, DK60 i DW 702? Niedawno otwarto oferty w kolejnym już przetargu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na wykonanie tej inwestycji.

GDDKiA na realizację tej inwestycji przygotowało dokładnie 4.916.875,06 zł. W postępowaniu przetargowym złożono trzy oferty, których zestawienie znajduje się poniżej.

  • Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. – 6.471.654,11 zł.
  • Konsorcjum firm: Przeds. Robót Drogowych sp. z o.o., Przeds. Budowlano-Produkcyjne TRAKT Bobrzak, Tecław sp,j, Przeds. Robót Drogowych S.A.– 5.407.513,86 zł
  • Strabag sp. z o.o. (Pruszków) – 5.398.015,40 zł

Różnica między środkami zabezpieczonymi przez inwestora a najniższą złożoną ofertą nie jest więc duża i możliwe, że GDDKiA zdecyduje się dołożyć nieco pieniędzy tak, aby zadanie można było wreszcie zrealizować.

Przypomnijmy, że sprawa przebudowy tego skrzyżowania poruszana jest w naszym mieście od dawna. To miejsce jest doskonale znane kutnowskim kierowcom, którzy zwłaszcza w godzinach szczytu muszą liczyć się z kilkuminutowym postojem w sznurze samochodów. Pisaliśmy o tym m.in. W TYM MIEJSCU

fot. archiwum

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE