Reklama

Nagrały debiutancki krążek

Opublikowano:
Autor:

Nagrały debiutancki krążek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W gminie Kutno rodzą się gwiazdy estrady, którym przestało wystarczać granie na lokalnych imprezach. Zespół ludowy działający przy GOK w Leszczynku wydał swój pierwszy profesjonalny krążek. Czy "Leszczynianki" doczekają się złotej płyty?fot. Leszczynianki nagrały swoją pierwszą płytę.

Debiutancki krążek "Leszczynianek" to zbiór utworów ludowych i patriotycznych. Zespół podczas nagrania wspierała orkiestra. Nad realizacją nagrania czuwał Sylwester Jędruszkiewicz. Kierownik zespołu podkreśla, że debiutancki album to nowe doświadczenie, z którym jego członkowie poradził sobie "śpiewająco".

- Nagrania są nowym doświadczeniem dla naszej ludowej grupy. Mam nadzieję, że przyczynią się do jej promocji i zmotywują ją do dalszej pracy. Udało się nam nagrać wszystkie utwory, o których myśleliśmy. Uważam, że jak na studyjny debiut poradziliśmy sobie znakomicie - mówi Wiesław Kowalski, kierownik zespołu.

Zadowolenia z nagranej płyty nie kryje również dyrektor GOK w Leszczynku Michał Łuczak.

- Cieszę się, że udało się, zwłaszcza, że płyta powstawała w naszym ośrodku - mówi M. Łuczak, który zapowiada wsparcie przy promocji dokonań zespołu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE