Reklama

Najpierw drzewa, teraz ławki - coraz piękniej na Tarnowskiego

Opublikowano:
Autor:

Najpierw drzewa, teraz ławki - coraz piękniej na Tarnowskiego  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Udało się wywalczyć nasadzenia drzew, teraz czas na kolejne udogodnienia dla mieszkańców osiedla Tarnowskiego oraz innych osób korzystających z placu zabaw i siłowni plenerowej "Podaruj radość dzieciom" u zbiegu ulic Tarnowskiego i Zamoyskiego.

O tym, że w pobliżu wspomnianego obiektu brakuje zieleni i drzew, które mogą dawać przyjemny cień pisaliśmy niedawno w artykule Pusto na Zamoyskiego. „To miejsce prosi się o..."

Tym razem radny Robert Małachowski wraz z Przemysławem Zawadzkim wnioskowali o dostawienie dodatkowych ławek parkowych przy nowo powstałym placu zabaw.

- W sierpniu 2018 r. powstał nowy plac zabaw "Podaruj dzieciom radość" w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Znajdziemy tam urządzenia dla dzieci oraz mini siłownię plenerową. Na terenie obiektu znajdziemy także cztery ławki - czytamy w interpelacji.

Okazało się, że to za mało, ponieważ z placu zabaw korzysta dużo dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy nie mają gdzie odpocząć. W związku z tym radni w imieniu osób korzystających z placu zabaw i siłowni plenerowej wystosowali do prezydenta miasta interpelację o dostawienie co najmniej dwóch ławek parkowych na terenie obiektu.

Urząd Miasta przychylił się do prośby radnych i poinformował, że:

- Dodatkowe ławki zostaną zamontowane na w/w placu zabaw w terminie do 30 września 2018 roku - czytamy w odpowiedzi Jacka Boczkai, zastępcy prezydenta.

Dwie nowe ławki pojawiły się już w tym miejscu - jedna na terenie placu zabaw, a druga obok siłowni plenerowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE