Reklama

Nastoletni włamywacz w rękach policji

Opublikowano:
Autor:

Nastoletni włamywacz w rękach policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Krośniewic podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Okazało się, że mężczyzna zajmował się również paserstwem. Działał na terenie Krośniewic. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Krośniewic podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Okazało się, że mężczyzna zajmował się również paserstwem. Działał na terenie Krośniewic. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

W nocy 30 listopada na terenie Krośniewic miała miejsce kradzież z włamaniem do piwnicy. Sprawca ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości 1500 złotych. Rozwiązaniem tej sprawy zajęli się śledczy z Komisariatu Policji w Krośniewicach. Dzięki ich ustaleniom 17 grudnia mundurowi zatrzymali 19-letniego mieszkańca Krośniewic. Mężczyzna jest dobrze znany policjantom. Był już wcześniej notowany, między innymi za podobne przestępstwa.

Okazało się, że młodzieniec nie tylko włamał się do piwnicy. Od początku grudnia 2019 r brał czynny udział w paserstwie skradzionych na terenie Krośniewic rowerów. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo kodeks przewiduje karę do 5 lat więzienia. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE