Reklama

Nauczycielka na podwójnym gazie! Pijana wsiadła za kółko

Opublikowano:
Autor:

Nauczycielka na podwójnym gazie! Pijana wsiadła za kółko - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nauczycielka - wzór dla dzieci i młodzieży - na podwójnym gazie? Niemożliwe? A jednak! Nie tylko mieszkańcy podkutnowskich Dąbrowic są zbulwersowani wybrykiem byłej dyrektor Zespołu Szkół- kobieta została bowiem w zeszłym tygodniu zatrzymana przez krośniewickich mundurowych z ilością... 2,5 promila we krwi.

- 3 grudnia na drodze krajowej K91 zatrzymano 53-letnią kobietę kierującą pojazdem marki Mercedes z ilością 2,5 promila alkoholu we krwi - powiedział oficer prasowy KPP w Kutnie podkom. Paweł Witczak.

Jak ustaliliśmy chodzi o nikogo innego jak Ewą G.-J. Ilość wykrytego u niej alkoholu wprawia w osłupienie - przy tylu promilach człowiek dosłownie się zatacza i nie jest w stanie płynnie mówić. Sprawa bulwersuje tym bardziej, że takiego zachowania dopuściła się osoba powszechnie znana i szanowana, odpowiedzialna za los wielu uczniów, dla których powinna być wzorem do naśladowania. Ewa G.-J. do poprzedniego roku szkolnego była bowiem dyrektorem Zespołu Szkół w Dąbrowicach. a po odejściu ze stanowiska pozostała w szkole jako nauczycielka i wychowawczyni.

Paradoksalny wydaje się fakt, że za czasów dyrektorskich Ewy G.-J. w dąbrowickiej szkole wielokrotnie organizowano spotkania, które miały uczulać młodych ludzi na jazdę po pijaku, np. akcję "Żyj bezpiecznie, trzeźwo i zdrowo" promującą bezpieczne zachowania wśród kierowców. Mieszkańcy regionu zastanawiają się co kobieta ma jeszcze na sumieniu?

Więcej w bieżącym numerze Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE