Reklama

Nie będzie prądu. Sprawdź gdzie i kiedy

Opublikowano:
Autor:

Nie będzie prądu. Sprawdź gdzie i kiedy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejna „porcja” miejscowości, w których na dniach planowane są przerwy w dostawie energii.

Jak zapowiada operator Energa, utrudnienia będą występowały między 9 a 13 sierpnia na terenie gmin Łanięta, Nowe Ostrowy, Strzelce, Żychlin oraz gminy i miasta Kutno. Sprawdźcie dokładnie kiedy i gdzie może nie być prądu.
9 sierpnia w godzinach od 8 do 10 przerwy w dostawie energii wystąpić mogą w Gołębiewie Starym, Gołębiewie Nowym oraz na Kuczkowie. Z kolei między 10:30 a 12:00 w Kutnie - ul. Szymanowskiego i Kościuszki oraz na Sieciechowie. Mieszkańcy ul. Sobieskiego do Północnej, Północnej 46, 48 i 50 oraz ul. Norwida takich utrudnień mogą spodziewać się w godz. 12:30-14:00. Tego samego dnia wyłączenia prądu planuje się też w gminie Strzelce - Wierzbie, Sójki, Bociany i Sójki Parcel między 10:30 a 12.

Kolejne przerwy w dostawie energii dotkną mieszkańców ul. Wiejskiej i Buszkowa w gminie Żychlin. Potrwają one od 8 do 9:30 oraz między 16:30 a 18.

We wtorek natomiast na utrudnienia związanie z brakiem prądu narażeni będą mieszkańcy gmin Łanięta i Nowe Ostrowy. W Grochówku, Chruścinku, Kałach i Grochowie energii może nie być od 7:30 do 9 i od 18:00 do 19:30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE