Reklama

Reklama

Nie będzie wiat przystankowych? Urząd unieważnił przetarg, ale...

Opublikowano: 20 grudnia 2017 13:21
Autor:

Nie będzie wiat przystankowych? Urząd unieważnił przetarg, ale... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 50 nowych podświetlanych wiat przystankowych stanąć miało na kutnowskich ulicach, o czym informowaliśmy na początku miesiąca TUTAJ. Czy miasto rezygnuje z realizacji zadania?

Reklama

Wszystko wkazuje na to, że z inwestycji nici. Plan zakupienia 12 szt. wiat przystankowych podświetlanych i 38 szt. wiat bez podświetlenia na terenie miasta Kutno staje pod znakiem zapytania. Wśród ofert, które wpłynęły, z najniższą kwotą znalazła się ta spółki Arret. Za zrealizowanie zadania wykonawca zaproponował cenę nieco ponad 800 tys. złotych. Niestety, przewyższa ona możliwości Zamawiającego, bowiem Urząd Miasta na wykonanie zamówienia przeznaczył 630 tys. złotych. Przetarg został więc unieważniony.

Okazuje się jednak, że urzędnicy tak łatwo nie zrezygnują. Tuż po nowym roku pracować będą nad nowym przetargiem. Decyzja unieważniająca przetarg nie jest więc ostatecznym rozwiązaniem.

- Miasto Kutno ponownie ogłosi postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego. Będzie to miało miejsce na początku 2018 roku - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  ida

  to może powinny być przystanki z toy-toyem obok..

 • 4 lata temu | ocena +3 / -3

  Bożena,,mieszkanka wsi Sokół

  bardzo żle że wiat nie będzie ,,mieszkam przy a 2 mam przystanek prosto w dom ,,kierowcy załatwiają swoje potrzeby żucają butelki i inne papiery opakowania gdyby była wiata z koszem może fekalia i inne podtarcia i śmieci zatrzymywały by się i nie musiała bym codziennie sprzątać

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

   Ruda

   Milcz głupia!