Reklama

Nowa komisja doradzi prezydentowi w planowaniu przestrzennym

Opublikowano:
Autor:

Nowa komisja doradzi prezydentowi w planowaniu przestrzennym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Zbigniew Burzyński powołał wczoraj organ doradczy, który pomoże mu w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - Miejską Komisję Urbanistyczno-Architektoniczną. Czym będzie się zajmować?


W skład komisji wejdzie 8 osób - wiceprezydent Jacek Boczkaja jako przewodniczący, Elżbieta Wojciechowska jako wiceprzewodnicząca, a także Ewa Krakowska, Alicja Krymowa, Małgorzata Teisseyre-Sierpińska, Agnieszka Rene, Piotr Zuterek i Julia Frątczak jako członkowie komisji.

Komisja zajmie się opiniowaniem projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, projektu stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz innych opracowań studialno-projektowych, których inwestorem jest miasto. To również komisja wybierze w razie potrzeby specjalistów do wykonania stosownych opinii lub ekspertyz.

Posiedzenia komisji będą zwoływane w razie potrzeby, ale co najmniej raz na pół roku, a jego członkowie, którzy nie są pracownikami UM Kutno, za każdą obecność będą wynagradzani kwotą 500 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE