Reklama

[NOWE FAKTY] Atak z nożem na policjanta i strzał z pistoletu. Napastnik w areszcie, grozi mu aż...

Opublikowano:
Autor:

[NOWE FAKTY] Atak z nożem na policjanta i strzał z pistoletu. Napastnik w areszcie, grozi mu aż... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z Kutna, zgodnie z zapowiedziami, opublikowali obszerny komentarz dotyczący zdarzeń z poniedziałku, kiedy jeden z mężczyzn zaatakował policjanta, a ten użył broni służbowej (KLIK). Policjanci potwierdzają niemal wszystkie nasze nieoficjalne ustalenia. W wyniku tamtych zajść do aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku 32, 27 i 19 lat. Grozi im aż 10 lat więzienia.

- 18 marca 2019 roku około południa na ulicy Braci Śniadeckich w Kutnie kryminalni podjęli próbę zatrzymania osoby poszukiwanej. Podczas interwencji mężczyzna ten wyciągnął w kierunku interweniujących policjantów nóż i nie reagował na wydawane polecenia odrzucenia tego niebezpiecznego narzędzia - relacjonuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Dodaje, że w związku z zagrożeniem życia i zdrowia jeden z policjantów oddał strzał ostrzegawczy w górę, po którym napastnik został obezwładniony. W wyniku tego strzału nikt nie doznał obrażeń. Podczas obezwładniania napastnika kolejnych dwóch mężczyzn zaatakowało policjantów biorących udział w zdarzeniu. Cała trójka została zatrzymana. Byli to mężczyźni w wieku 32, 27 i 19 lat.

- Wszyscy w przeszłości mieli już konflikt z prawem. Trafili do policyjnego aresztu. Podejrzani usłyszeli zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy. 20 marca 2019 roku sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Kutnie zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzn 3 miesięcy tymczasowego aresztowania. Za czynną napaść na policjanta grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - kończy E. Machnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE