Reklama

Reklama

Nowoczesny sprzęt strażaków z OSP Żychlin. Mają go jako pierwsza jednostka z regionu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: osp żychlin

Nowoczesny sprzęt strażaków z OSP Żychlin. Mają go jako pierwsza jednostka z regionu - Zdjęcie główne

. | foto osp żychlin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z początkiem roku Ochotnicza Straż Pożarna w Żychlinie, jako pierwsza jednostka na terenie powiatu kutnowskiego, wprowadziła system wspomagania działań OSP - E-Remiza

Reklama

Jak podkreślają druhowie, platforma daje im wiele nowych możliwości, jak np. korzystanie z interaktywnej tablicy gotowości bojowej w garażu - przy alarmowaniu ekran zamontowany w garażu wyświetla komunikat zawierający najpotrzebniejsze dane: zadysponowany pojazd, rodzaj zdarzenia, krótki opis sytuacji, oznaczenie miejsca zdarzenia na mapie oraz strażaków, którzy wezmą udział w akcji. Dodatkowo przejście na ten system znacznie usprawniło alarmowanie strażaków, które teraz odbywa przez aplikację mobilną i jest zauważalnie szybsze, a sama platforma działa bezbłędnie. 

Cieszymy się, że wdrażając nowe rozwiązania możemy jeszcze lepiej i jeszcze szybciej reagować na zagrożenia w naszym regionie. Platforma e-remiza daje nam jeszcze szersze możliwości, jednak żeby w pełni je wykorzystać musimy skompletować odpowiedni sprzęt, jak np. tablety, które będą zamontowane w pojazdach bojowych i znacznie usprawnią pracę kierowcy i dowódcy zastępu - piszą żychlińscy druhowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy