Reklama

Reklama

Nowy sezon czas zacząć! Miłośnicy czterech kółek spotkali się na kolejnym zlocie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 15 sty 2022 17:52
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miłośnicy motoryzacji z naszego regionu spotkali się po raz pierwszy w 2022 roku w ramach akcji Racing Night Kutno. Miejscem zlotu był tradycyjnie parking pod Galerią Różaną.

Reklama

Za nami już 10. edycja zlotu motoryzacyjnego spod szyldu Racing Night Kutno. Tak jak w przypadku poprzednich wydarzeń, miejscem docelowym dzisiejszego spotkania był parking pod Galerią Różaną przy ul. Kościuszki.

- Witamy wszystkich i zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji, tej cztero jak i dwukołowej na rozpoczęcie sezonu w 2022. Przypominamy, że na Naszych spotkaniach obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych, oraz innych środków odurzających – informowali organizatorzy spotkania. 

Tradycyjnie, zlot cieszył się sporym zainteresowaniem fanów motoryzacji (głównie młodzieży), nie tylko z Kutna i okolic. Na parkingu przy ul. Kościuszki nie brakowało też bryk z Łęczycy, Gostynina, Kowala, czy Płocka. 

Nad bezpieczeństwem wydarzenia czuwała kutnowska policja. Zlot przebiegł jednak bez większych zakłóceń.

Przypomnijmy, że ostatnie w minionym roku spotkanie fanów czterech kółek odbyło się 17 grudnia. Z okazji zbliżających się wówczas świąt, nie zabrakło na nim świątecznych akcentów. Niektóre auta przystrojone były w napisy "Wesołych Świąt" czy rogi renifera.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy