Reklama

Reklama

Nowy sklep w pasażu przy Żwirki i Wigury. Znamy datę otwarcia! [FOTO]

Opublikowano: śr, 17 lis 2021 11:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejny sklep pojawi się w pasażu S1 przy ulicy Żwirki i Wigury w Kutnie. Mowa o popularnej w Polsce sieci Neonet. Kiedy dokładnie zaplanowano oficjalne otwarcie i co czeka tego dnia na klientów? Sprawdzamy.

Reklama

Neonet w Kutnie - kiedy otwarcie?

Otwarcie sklepu Neonet w pasażu S1 zaplanowano na 18 listopada. Już jutro na kupujących czekają wyjątkowe atrakcje oraz rabaty, o czym poinformowało biuro prasowe sieci. Przypomnijmy, że sklep w Kutnie dotychczas mieścił się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, teraz został przeniesiony właśnie do parku handlowego S1. O jego otwarciu w najbliższym czasie informowaliśmy wcześniej, jednak nie znane były wtedy wszystkie szczegóły. 

- Ta lokalizacja oferuje kilka kluczowych udogodnień dla klientów. Nowy punkt Neonet w Kutnie jest przede wszystkim znacznie większy od poprzedniego. Jest to ponad 350 m², dzięki czemu mogliśmy zwiększyć ofertę dostępnych produktów. Atutem jest także duży parking, którego wcześniej brakowało. Dla klientów naszej sieci wydłużyliśmy również godziny otwarcia sklepu, by mogli oni zrobić zakupy w dogodnym dla siebie czasie – komentuje Michał Jagodziński, Regionalny Kierownik Sprzedaży w Neonet. 

Jak zaznaczają przedstawiciele sieci, punkt Neonet będzie otwarty codziennie, również w niedziele handlowe, w godzinach 9-20. 

Jakie atrakcje czekają na klientów?

W dniu otwarcia na odwiedzających nowy sklep będą czekać atrakcje i specjalne promocje. 

- Pierwszych 50 klientów otrzyma od sieci kupon na kwotę 100 zł, a kolejnych 30 – bon o wartości 50 zł. Na chętnych, którzy wezmą udział w przygotowanej przez markę ankiecie, czekają paczki z ekologicznymi gadżetami od Neonet. Wśród upominków znajdą się m.in. bambusowe kubki czy zaślepki na kamerę w laptopie wykonane z pszenicy – informuje Neonet. 

Dodatkowo sieć przygotowała dwudniowe spotkanie z baristą, w ramach którego klienci będą mogli odkryć smak RL9 COFFEE oraz poznać markę sygnowaną nazwiskiem Roberta Lewandowskiego.

Podczas otwarcia sklepu będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Neonet apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE