Reklama

Reklama

Nowy sprzęt na oddziale dziecięcym

Opublikowano: pt, 16 paź 2015 09:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przekazanie 1 proc. podatku na organizacje pożytku publicznego nic nie kosztuje, a jak się okazało może dać wiele korzyści. W Kutnowskim Szpitalu Samorządowym w ostatnim czasie pojawił się nowy sprzęt medyczny, który ma być szansą dla wielu na powrót do zdrowia.

Reklama

- To pierwszy od kilku lat sprzęt medyczny kupiony poprzez fundację - mówił doktor Dariusz Maj. - Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wsparcie, jakie okazali nam i naszym małym podopiecznym mieszkańcy powiatu kutnowskiego.

Oddział dziecięcy w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym wzbogacił się ostatnio w nowy sprzęt, mianowicie inhalator pneumatyczny służący w większości terapii aerozolowych do podawania różnych leków wziewnych. Dodatkowo w tym roku zakupiono pulsoksymetr, urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Sprzęt ten służy już małym pacjentom oddziału pediatrycznego.

- Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim podatnikom, którzy zdecydowali się przekazać 1 proc. swojego podatku na rzecz naszego szpitala - poinformowała w rozmowie z nami rzecznik szpitala Beata Pokojska. - W ramach akcji 1 proc udało się zebrać około 7 tysięcy złotych, które w całości przeznaczone zostały na zakup sprzętu medycznego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)