Reklama

Reklama

"Od przeboju... do przeboju". Młode talenty zaśpiewały dla kutnian

Opublikowano: sob, 8 sie 2015 23:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Upalna pogoda nie odstraszyła prawdziwych miłośników muzyki. Pomimo spiekoty, o godz. 19. na plac Piłsudskiego przybyła liczna grupa mieszkańców z zachwytem przyglądających się występom młodych wokalistów, którzy zaszczycili swoim przyjazdem w związku z trwającym VI Letnim Festiwalem Muzycznym. Artyści zaprezentowali się w programie "Od przeboju... do przeboju" - Koncert Młodych Talentów. Spotkanie poprowadziła Anna Jeremus-Lewandowska.

Reklama

Co prawda pogoda nie przeszkodziła mieszkańcom, jednak znacząco dała się we znaki samym muzykom, którzy czekając na choć niewielką łaskawość matki natury, pojawili się na scenie z 40-minutowym opóźnieniem. Podczas koncertu młodzi artyści zaprezentowali się w repertaurze operowym, a także największych klasyków światowej muzyki.

Na scenie pojawili się: Weronika Grodzka, Krzysztof Kraciński, Zuzanna Ciszewska, Anna Obrączka, Marta Matuszewska, Katarzyna Kowalczyk, Anna Sikora, Zuzanna Ciszewska, Magdalena Dydo, Ewa Murzynowska, Małgorzata Pawłowska, Michał Hajduk oraz Wang Shanshan.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)