Reklama

Odwiedź stoisko ARRK SA podczas Święta Róży

Opublikowano:
Autor:

Odwiedź stoisko ARRK SA podczas Święta Róży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. , w dniach 4-6 września 2015 r., serdecznie zaprasza na stoisko zlokalizowane w strefie Jarmarku Różanego, przy placu J. Piłsudskiego (na rogu ul. Zamenhofa i Joselewicza).W trakcie 41. Święta Róży Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskie SA przygotowała wiele atrakcji, które mamy nadzieję, że zainteresują odwiedzających nasze stoisko.

Wspólnie z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie, zaaranżowaliśmy także przestrzeń dla dzieci i młodzieży. Będzie coś dla amatorów gier i robotów, w tym. m. in. pokazy robotyczne i gry planszowe. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wycinanki związane z tematyką Kutnowskiego Pikniku Naukowego, którego jesteśmy organizatorem – Zbuduj swojego robota i odbierz niespodziankę!, a dla dorosłych loterię, w której będzie można wylosować drobne upominki i nagrody.

Gościnnie i wspólnie z nami swoją ofertę zaprezentują Partnerzy Lokalni i Regionalni.

05.09.2015 r.
9.00 – 12.00 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, Oddział w Kutnie
12.00 – 15.00 Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA
15.00 – 18.00 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu
06.09.2015 r.
9.00 – 12.00 ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku
12.00 – 15.00 Regionalna Izba Gospodarcza w Kutnie
15.00 – 18.00 Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego SA

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA będzie promować jedno z najważniejszych wydarzeń o charakterze gospodarczym w regionie VIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2015 oraz zaprezentuje produkty i ofertę Agencji jako ośrodka o zasięgu wojewódzkim.
Przedstawiciele Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łowiczu przedstawią zakres usług punktu związanych z obsługą funduszy europejskich.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, Oddział w Kutnie zaprezentuje ofertę edukacyjną w tym. in szkolenia dla nauczycieli, kursy zawodowe oraz możliwości w zakresie rekrutacji do Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych.

ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przedstawi profil własnej działalności oraz aktualne oferty pracy dla osób zainteresowanych współpracą w realizacji badań społecznych i marketingowych.

Ponadto ankieterzy ASM na terenie Jarmarku Różanego będą przeprowadzali wywiady z osobami zainteresowanymi objęciem programem bezpłatnych badań profilaktycznych układów krążenia w ramach projektu pt. „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” realizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kutnie.

Regionalna Izba Gospodarcza w Kutnie przedstawi zakres swojej działalności na terenie miasta Kutna i powiatu kutnowskiego oraz zaprezentuje przedsiębiorstwa będące członkami Izby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE