Reklama

Ogródki piwne wracają do Kutna!

Opublikowano:
Autor:

Ogródki piwne wracają do Kutna! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed chwilą otrzymaliśmy komunikat Urzędu Miasta dot. uruchomienia ogródków gastronomicznych w centrum. Jakie warunki trzeba spełnić? Poniżej pełna treść pisma.

Prezydent Miasta Kutno informuje, że istnieje możliwość uruchomienia na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 5 sezonowych ogródków gastronomicznych, pod warunkiem przestrzegania ścisłych wytycznych sanitarnych, które zapewnią bezpieczeństwo obsłudze i klientom.

W pierwszej kolejności miejsca do dzierżawy na Placu będą przydzielone przedsiębiorcom prowadzącym stałą działalność w zakresie gastronomii w lokalach użytkowych, znajdujących się na nieruchomościach przy Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Osoby zainteresowane mogą składać wnioski o dzierżawę w terminie do dnia 21 maja 2020 roku, do godziny 12. Wszelkie szczegóły odnośnie dzierżawy są dostępne na stronie internetowej www.um.kutno.pl/przetargi i zamówienia publiczne /gospodarowanie nieruchomościami oraz www.umkutno.bip.e-zeto.eu w zakładce Komunikaty, Ogłoszenia i Obwieszczenia/gospodarka nieruchomościami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE