Reklama

Ogromna awantura w pociągu! Pobił kierownika, zatrzymała go policja

Opublikowano:
Autor:

Ogromna awantura w pociągu! Pobił kierownika, zatrzymała go policja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj wieczorem na stacji Żychlin funkcjonariusze SOK i Policji z Kutna ujęli sprawcę pobicia kierownika pociągu. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

W czwartek, 25 lipca br. funkcjonariusz dyżurny z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Kutnie otrzymał informację, że w pociągu rel. Katowice – Gdynia doszło do pobicia kierownika. Pociąg zatrzymał się w stacji Żychlin. Na miejsce skierowano patrol SOK, powiadomiono Komendę Powiatową Policji w Kutnie oraz wezwano karetkę pogotowia.

Po przybyciu do stacji Żychlin funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei wspólnie z funkcjonariuszami Policji weszli do pociągu, gdzie poszkodowany kierownik wskazał sprawcę pobicia.

- Mężczyzna był agresywny, funkcjonariusze zastosowali środki przymusu bezpośredniego, ujmując sprawcę. Po chwili na miejsce przybyła karetka pogotowia ratunkowego. Ratownicy udzielili poszkodowanemu kierownikowi pociągu pierwszej pomocy a następnie przewieźli do Szpitala Samorządowego w Kunie - informuje Straż Ochrony Kolei.

Po podmianie drużyny konduktorskiej pociąg odjechał z 63-minutowym opóźnieniem.

Sprawca pobicia kierownika pociągu został zabrany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie do dalszych czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE