Reklama

Organizują się na Facebooku w obronie odwołanej wicedyrektor Anny Pietrzak

Opublikowano:
Autor:

Organizują się na Facebooku w obronie odwołanej wicedyrektor Anny Pietrzak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zaledwie przez kilka godzin prawie 100 osób zaangażowało się w akcję na portalu społecznościowym Facebook. Internauci utworzyli wydarzenie zatytułowane "Nie dla dyrektora Pawlaka! W obronie pani Pietrzak" (odwołanej niedawno wicedyrektor "Staszica" - przyp. red.).- Stoimy w obronie pani Anny Pietrzak i uważamy, że tylko ona może przywrócić normalność w "Staszicu". Nie rozumiemy, czemu została ona odwołana ze stanowiska, nie rozumiemy drogi, jaką wybrał dyrektor Pawlak. Nie może tak być, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie jest dyskryminowany. To, że być może nie zgadza się Pan z wizją pani Pietrzak nie usprawiedliwia takiego rodzaju zachowań - czytamy na portalu społecznościowym.

Internauci sformułowali też swoje postulaty. Żądają m.in. powrotu Anny Pietrzak na stanowisko wicedyrektora, ustąpienia Janusza Pawlaka z funkcji dyrektora "Staszica", a także szanowania wszystkich nauczycieli w szkole, zwłaszcza tych, którzy poparli Annę Pietrzak.

Osoby popierające odwołaną niedawno wicedyrektor to głównie absolwenci i uczniowie szkoły. Jak informują na Facebooku, nie wykluczają pikiety pod szkołą i starostwem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE