Orzeł lepszy od KSu

Wydarzenia W ramach przygotowań do rozgrywek A klasy KS Sand Bus Kutno zmierzył się dziś z grającym na co dzień w łódzkiej okręgówce Orłem Parzęczew. Po 90 minutach podopieczni Sławomira Ryszkiewicza musieli uznać wyższość rywali przegrywając 3-5.W pierwszej połowie zespół KSu był aktywniejszy w ofensywie, co miało przełożenie na wynik. Po pierwszych 45 minutach kutnowski zespół prowadził 2-1 po bramkach Kierusa i Wietrzyka. W drugiej odsłonie meczu inicjatywa przeszła na stronę gości, którzy wykorzystali błędy w szykach defensywnych kutnowskiego zespołu zdobywając kolejne bramki.KS Sand Bus Kutno - Orzeł Parzęczew 3-5 (2-1)1-0 20' Kierus2-0 32' Wietrzyk