Reklama

Ostatnie dni promocji z marką Quinny, Tutek i Maxi-Cosi!

Opublikowano:
Autor:

Ostatnie dni promocji z marką Quinny, Tutek i Maxi-Cosi! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Salon Dziecięcy PEPS w Kutnie zaprasza - Mamę, Tatę i Bobasa - po
wyprawkę - wózek, łożko i fotelik, akcesoria i zabawki też znajdziemy!

Salon Dziecięcy Peps - największy wybór w regionie!

Uwaga od 26 Czerwca do 4 Lipca dni otwarte z marką

Tutek, Maxi-Cosi i Quinny

Super promocje i rabaty!

Zapraszamy - Salon Dziecięcy PEPS Kutno, ulica Podrzeczna 9,

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18, w soboty do 14.

TUTEK- Od czterdziestu lat firma TUTEK zajmuje się produkcją i sprzedażą wózków dziecięcych.

Satysfakcja i zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego stale udoskonalamy i podnosimy jakość wyrobów.

Chcąc zaspokoić potrzeby rynku rozbudowujemy zakład produkcyjny jak i wprowadzamy sprawdzone systemy organizacji pracy tak by wzrost produkcji podążał w parze z jak najwyższą jakością. Staramy się, aby nasze produkty odpowiadały najnowszym trendom i wymogom bezpieczeństwa, mając jednocześnie na uwadze by pozostały na odpowiednim poziomie cenowym gwarantującym najlepszą relację cena/jakość.

Obecnie TUTEK to jedna z najlepiej rozpoznawanych i najbardziej poszukiwanych marek na polskim rynku wózków dziecięcych. Dzięki aktywnej polityce marketingowej firmy jesteśmy obecni we wszystkich krajach Europy, trwa również nasza ekspansja na inne rynki świata.

www.tutek.pl


Maxi-Cosi – wózki i foteliki samochodowe

W Maxi-Cosi rozumiemy emocje związane z pojawieniem się noworodka w rodzinie i wszystkie uczucia, jakie towarzyszą podczas wspólnego spędzania czasu, odkrywania świata, gdy razem dorastacie – Ty, jako rodzic i Ono, jako ciekawe świata dziecko z oczami szeroko otwartymi na wszystko wokół.

Dlatego od wielu lat wprowadzamy innowacje, projektujemy i produkujemy najbezpieczniejsze, najbardziej praktyczne i wygodne produkty. Wiele z nich otrzymało nagrody od niezależnych organizacji konsumenckich, specjalistów z branży oraz ich użytkowników, również fora internetowe polecają wiele produktów Maxi-Cosi .

Wiemy, że jako rodzic będziesz chciał zabrać swoje dziecko ze sobą wszędzie, gdzie pójdziesz i że będzie Ci potrzebny wózek, który pomoże Wam wspólnie cieszyć się każdą przygodą.

Zdając sobie sprawę, że jako rodzic chcesz wiedzieć, że zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo w samochodzie – teraz i w przyszłości – zaprojektowaliśmy foteliki samochodowe, które mają lepsze wyniki od wymaganych przez najsurowsze testy bezpieczeństwa, by Wasza radość z każdej podróży mogła być jeszcze większa.

http://www.maxi-cosi.com/pl-pl/

Quinny- wózki spacerowe, gondole i akcesoria

Naszym celem jest stworzenie pięknych produktów, które rosną razem z dzieckiem; znalezienie idealnego rozwiązania na teraz z widokiem na przyszłość. Produkty Quinny doskonale sprawdzają się w środowisku miejskim. Miasto jest naszym środowiskiem naturalnym – czujemy się tu u siebie. Energia ulicy nadaje rytm Twojemu życiu. Nic dziwnego, że wychowujesz tu swoje dzieci. To życie pełne wyzwań i okazji. Wszystko, co przynosi Ci życie w mieście przyjmujesz z uśmiechem na twarzy, bo łatwo dostosowujesz się do otoczenia. I kształtujesz swoje otoczenie, aby je dopasować do Ciebie. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu życia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie wprowadzić do niego ulepszenia, więc oferujemy Ci funkcjonalne rozwiązania i usługi, które pomogą Ci pokonać przeszkody, które napotkasz w mieście – małe wyzwania, którym codziennie stawiasz czoła jako rodzic. Tworzymy mobilne rozwiązania dla rodziców w ciągłym ruchu, abyś zawsze mógł/mogła dotrzeć tam, gdzie chcesz!

http://www.quinny.com/pl-pl/


Salon Dziecięcy PEPS to największy wybór i najlepsze ceny!

Zapraszamy

Kutno, ul. Podrzeczna 9

Do zobaczenia!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE