Reklama

Reklama

Ostrzegają przed gęstymi mgłami

Opublikowano: 31 grudnia 2020 12:39
Autor: | Zdjęcie: poglądowe - pixabay.com

Ostrzegają przed gęstymi mgłami - Zdjęcie główne

Nad powiatem kutnowskim nadal mogą występować mgły | foto poglądowe - pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od wczoraj nad Kutnem unosi się gęsta mgła i z prognoz wynika, że taka sytuacja jeszcze się utrzyma. Wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia dla powiatu kutnowskiego.

Reklama

Przed południem Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu kutnowskiego przed gęstą mgłą. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 18:00 dnia 31.12.2020 do godz. 06:00 dnia 01.01.2021.

- Prognozuje się gęste mgły i mgły marznące powodujące ograniczenie widzialności do około 100 m. Drogi miejscami śliskie - ostrzega dyżurny synoptyk IMGW z Poznania, Piotr Szewczak.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 80 proc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Mr Elliot

    Szczęśliwego Nowego Roku, witamy w 2021 roku. Aby rozpocząć rok, możesz ubiegać się o pożyczkę z oprocentowaniem zaledwie 2% w NOVA GLOBAL FINANCE. Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka od NOVA GLOBAL FINANCE jest opłacalnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Nova Global Finances jest elastyczna: możesz pożyczyć do 10 milionów euro, z odpowiednim okresem spłaty od 1 do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności przy oprocentowaniu 2%. Co dostałeś:  Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu  Konkurencyjne stopy procentowe  Elastyczne warunki spłaty  Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)  Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy  Możesz ubiegać się o pożyczkę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie Jak aplikować: Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby fizyczne zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę w Nova Global Finances i potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJĘ, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres ([email protected]) LUB skontaktować się z Panem Elliotem pod numerem WhatsApp: +31642117819, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne. OWU mają zastosowanie.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Krawat

    Pewnie Kaczyński wybiera Papieża