Reklama

Reklama

Otwarcie eko-pracowni w "Troczewskim"

Opublikowano: pon, 12 gru 2016 15:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 6 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie odbyło się uroczyste otwarcie eko-pracowni sfinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W uroczystości udział wzięli: Starosta Kutnowski Krzysztof Debich, Anna Chmielecka z Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Kutnie, przewodniczący Rady Rodziców Radosław Derucki, dyrekcja szkoły, Katarzyna Goszczyńska, nauczycielka biologii i autorka projektu czuwająca nad jego realizacją oraz nauczyciele i uczniowie.

Reklama

Eko-pracownia „Zielona willa doktora Troczewskiego” jest wyposażona m.in. w tablicę interaktywną wraz w projektorem, zestaw komputerowy, kamerę mikroskopową, zestawy doświadczalne, programy interaktywne oraz szereg atrakcyjnych pomocy dydaktycznych, których wykorzystanie pozwoli uczniom rozbudzić ciekawość i zainteresowanie światem przyrody.

Całkowity koszt przeznaczony na realizację projektu to kwota ok. 30 tysięcy złotych. Nowa pracownia biologiczna w "Troczewskim" umożliwi młodzieży naukę poprzez doświadczenia i obserwacje, co znacznie ułatwi przyswajanie wiedzy i uczyni ciekawym proces dydaktyczny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)