Reklama

Reklama

Otwarte ogródki, spacery bez maseczek. Centrum Kutna tętni życiem! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie ma może takich tłumów jak na zakopiańskich Krupówkach, czy na Piotrkowskiej w Łodzi. Gołym okiem jednak widać, jak bardzo mieszkańcom Kutna brakowało wspólnego spędzania czasu w barach, restauracjach, lub ogródkach gastronomicznych.

Reklama

Na placu Piłsudskiego i ulicy Królewskiej pojawiło się kilka takich punktów i wszystkie cieszą się ogromną popularnością. Sprzyja temu słoneczna pogoda, która zachęca mieszkańców Kutna także do spacerów.

A spacery są tym przyjemniejsze, że wreszcie można odetchnąć pełną piersią chowając maseczkę do kieszeni. Jak informowaliśmy W TYM MIEJSCU od dziś zniesiony został obowiązek zasłaniania ust i nosa na świeżym powietrzu.

Maseczek nadal należy używać w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach czy w kościele, jak również na terenie nieruchomości wspólnych, np. klatkach schodowych, windach czy garażach podziemnych. 

Otwarcie wspomnianych ogródków w restauracjach również wiąże się z pewnymi zasadami. Tego typu miejsca muszą działać w ścisłym reżimie sanitarnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy