Reklama

Reklama

Pacjentka chwali personel kutnowskiego szpitala. "Jesteśmy bardzo zadowolone z badania"

Opublikowano: pon, 29 lis 2021 10:30
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Pacjentka chwali personel kutnowskiego szpitala. "Jesteśmy bardzo zadowolone z badania"   - Zdjęcie główne

Pacjentka chwali personel kutnowskiego szpitala | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W pozytywnym świetle personel Kutnowskiego Szpitala Samorządowego stawia jedna z pacjentek. Ciepłymi słowami skierowanymi do "Pani robiącej wymazy" kutnowska placówka dzieli się na swoim facebookowym profilu.

Reklama

- Miło jest czytać na messengerze takie słowa o #naszszpital #kutnoszpital #kutnowskiszpital #szpitalwkutnie szczególnie, gdy w pozytywnym świetle porównywani jesteśmy do innego szpitala. Za zgodą autorki tekstu udostępniamy - pisze zastępca dyrektora KSS, Bartosz Serenda. 

Za co pacjentka jest wdzięczna personelowi placówki?

- Serdeczne pozdrowienia dla Pani robiącej wymazy na covid w kutnowskim szpitalu. Pani pracująca w placówce, bardzo miła i sympatyczna. Dzięki uprzejmości i miłej rozmowie badanie przebiegło bez zbędnego poddenerwowania. Jesteśmy bardzo zadowolone z badania. Szkoda, że w szpitalu nie mają takiego podejścia jak u was. Jeszcze raz dziękuję bardzo - czytamy w wiadomości przesłanej do szpitala. 

Przypomnijmy, że w połowie listopada wojewoda łódzki zlecił uruchomienie w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym 46 dodatkowych łóżek obserwacyjno - zakaźnych i 4 łóżka intensywnej terapii. W tym celu Ortopedia i Chirurgia zostały przekształcone w oddziały covidowe. Pozostałe niezakaźne Oddziały, w tym SOR, jak również ZOL, NPL działają bez zmian i szpital nadal funkcjonuje dwutorowo, jako szpital hybrydowy: zwykły i równolegle częściowo covidowy.

23 listopada wojewoda zlecił natomiast zwiększenie liczby łóżek intensywnej terapii o jedno, tj. z pięciu do sześciu łóżek intensywnej terapii z kardiomonitorem oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy