Reklama

Reklama

Pasowanie na przedszkolaka w Stokrotce

Opublikowano: wt, 7 lis 2017 22:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś w Przedszkolu Miejskim nr 5 ,,Stokrotka'' w Kutnie odbyła się ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu.

Reklama

Podczas uroczystości pasowania przedszkolaki swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze czują się w przedszkolu. Zaprezentowały piosenki i wiersze, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.

W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani Arleta Kacprzak – dyrektor przedszkola z pomocą zaczarowanego kwiatka-stokrotki dokonała pasowania. Życzyła też dzieciom wielu sukcesów oraz radości z pobytu w przedszkolu. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i znaczek z napisem ,, Stokrotka”.

Gratulujemy wszystkim pasowanym na przedszkolaka dzieciom przyjęcia do grona społeczności przedszkolnej oraz życzymy sukcesów i wspaniałych zabaw w gronie rówieśników.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)