Reklama

Paweł Łuczak odchodzi z RIG-u

Opublikowano:
Autor:

Paweł Łuczak odchodzi z RIG-u - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dotychczasowy prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie - Paweł Łuczak - złożył rezygnację. Swoje stanowisko piastował od roku, kiedy to przejął je po odchodzącym na emeryturę Wiesławie Antoniaku.

Jak twierdzi ustępujący prezes - decyzja o rezygnacji nie była łatwa, ale jest w pełni przemyślana. Paweł Łuczak od dwóch lat jest również prezesem ECO Kutno.

Regionalna Izba Gospodarcza w Kutnie jako organizacja istnieje już od 20 lat i wspólnie działa w imieniu i na rzecz firm powiatu kutnowskiego mając również na uwadze rozwój gospodarczy miasta i całego regionu.

Głównym celem Izby jest m.in. tworzenie lobbingu gospodarczego i reprezentowanie interesów zrzeszonych podmiotów wobec władz państwowych i samorządowych. Ponadto Izba promuje na szczeblu lokalnym i centralnym działalność swoich członków w relacjach gospodarczych oraz dba o ochronę ich interesów w sprawach związanych z prowadzoną działalnością. Duży nacisk w naszej Izbie kładzie się na kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w działalności gospodarczej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE