Pechowy remis KSu

Wydarzenia W kolejnym spotkaniu sparingowym KS Sand Bus Kutno zmierzył się na boisku Kutnowianki z czwartoligową Olimpią Koło. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza zremisowali 2-2 tracąc wyrównującą bramkę tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie. Gole dla kutnowskiego zespołu zdobyli Kaczor z rzutu karnego oraz Sobczak po precyzyjnym uderzeniu z wolnego.

Początek spotkania to wyrównana walka głównie w środkowej części boiska. Wraz z upływającym czasem rosła jednak przewaga zespołu kutnowskiego, który próbował rozgrywać akcję głównie skrzydłami. W pierwszych 45 minutach kibice zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli jednak bramek. Zespół KS może czuć się pokrzywdzony przez sędziego , który nie podyktował ewidentnego rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z piłkarzy Olimpii.

Po zmianie stron kutnowska drużyna ruszyła do ataku spychając Olimpię do defensywy. Już po trzech minutach i skutecznie wykonanym karnym Bartosza Kaczora KS mógł cieszyć się z prowadzenia. Po straconej bramce goście ruszyli do odrabiania strat. Przyniosło to skutek w 75 minucie, kiedy po błędzie defensywy wyrównujące trafienie zaliczył jeden z piłkarzy Olimpii. Niespełna ośmiu minut potrzebowali gracze KSu aby ponownie wyjść na prowadzenie. Autorem bramki został Gracjan Sobczak, który precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego. Kiedy wydawało się, że juz nic nie odbierze KS zwycięstwa w ostatniej akcji meczu Olimpia zdobyła gola na wagę remisu.

KS Sand Bus Kutno - Olimpia Koło 2-2 (0-0)
1-0 48' Bartosz Kaczor (karny)