Pewna wygrana z Legionovią

Pewna wygrana z Legionovią - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno po bardzo dobrym spotkaniu pokonał na wyjeździe Legionovię Legionowo 4:2 (3:1). Bramki dla MKS zdobyli dwie Rafał Jankowski, Mariusz Jakubowski oraz Gracjan Sobczak.Wynik spotkania w 20. minucie fenomenalnym uderzeniem z powietrza z około 30 metrów otworzył Mariusz Jakubowski. Nie minęło trzydzieści sekund, a MKS po indywidualnej akcji Rafała Jankowski prowadził już 2:0.fot. Rafał Jankowski rozkoszuje się golem na 2:0.

Wynik spotkania w 20. minucie fenomenalnym uderzeniem z powietrza z około 30 metrów otworzył Mariusz Jakubowski. Nie minęło trzydzieści sekund, a MKS po indywidualnej akcji Rafała Jankowski prowadził już 2:0.

Siedemnaście minut później kontaktowego gola dla Legionovii zdobył Nigeryjczyk Uwadizu, jednak w doliczonym czasie pierwszej połowy na 3:1 podwyższył Gracjan Sobczak.

Po przerwie w 52. minucie najwyżej w polu karnym gospodarzy wyskoczył Rafał Jankowski i strzałem głową sfinalizował wrzutkę Rafała Kubiaka z rzutu rożnego. Pięć minut przed końcem spotkania sędzia Paweł Jenda podarował podopiecznym Marcina Rzeszotka rzut karny z "kapelusza". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Uwadizu i ustalił wynik spotkania na 4:2.

Legionovia Legionowo – MKS Kutno 2:4 (1:3)
0:1 Mariusz Jakubowski 20 min.
0:2 Rafał Jankowski 21 min.
1:2 Ifeanyi Godstime Uwadizu 37 min.
1:3 Gracjan Sobczak 45 min.
1:4 Rafał Jankowski 52 min.
2:4 Ifeanyi Godstime Uwadizu 85 min. (karny)

Żółte kartki: Wajda, Urban – Jankowski, Jakubowski;