Reklama

Picie, zakłócanie porządku, kradzieże... A co się dzieje na Twoim osiedlu?

Opublikowano:
Autor:

Picie, zakłócanie porządku, kradzieże... A co się dzieje na Twoim osiedlu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Praca dzielnicowego z pewnością do najnudniejszej nie należy. A wszystko za sprawą mieszkańców sygnalizujących mundurowym, na co powinni zwrócić szczególną uwagę i alarmujących tym samym o wykroczeniach czy przestępstwach, do których dochodzi na ich osiedlach. A tych jest cały wachlarz.

Gdzie jest najniebezpieczniej? Z czym borykają się na co dzień mieszkańcy poszczególnych rejonów naszego miasta?
Okazuje się, że największą bolączką kutnian jest spożywanie alkoholu w miejscach do tego nieprzeznaczonych, a co za tym idzie - zakłócanie porządku publicznego. Nie brak również przypadków dewastacji mienia. Przez osiedlowych wandali uszkadzane są również zaparkowane pod blokami pojazdy. "Popularnością" nadal cieszą się nocne drifty na parkingach - jak widać amatorów ostrej jazdy u nas nie brakuje. I choć zapewne bohaterowie powyższych wykroczeń nic nadzwyczajnego w tym nie widzą, to mieszkańcy mają zgoła inne zdanie na temat takiego zachowanie.

W ich wyeliminowaniu pomóc mają dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, a zwalczenie powyższych występków i przestępstw zostało zawarte w miesięcznym planie priorytetowym pracy poszczególnych z funkcjonariuszy. I tak na ich podstawie możemy wywnioskować, że miejscami, które szczególnie upodobali sobie miłośnicy picia "pod chmurką" do wszczynania awantur i zakłócania porządku publicznego prócz parku nad Ochnią są tereny przy ul. Sienkiewicza, Wybickiego, Zdrojowej, Braci Śniadeckich, a także przejście między ul. Jana Pawła, a ul. Wyszyńskiego. Amatorzy tzw. driftów samochodowych zakłócają natomiast spokój kutnianom mieszkającym w obrębie pl. Wolności.

Przy ul. Chrobrego również nie jest najbezpieczniej, bowiem mieszkańcy osiedla muszą drżeć o swoje samochody "wpadające" w ręce wandali niszczących karoserię i nie tylko. W naszym mieście nie brak także miejsc, w których szczególną aktywność wykazują złodzieje. Takich nie brakowało na kutnowskiej targowicy czy w okolicach ulicy Siemiradzkiego.

Zadania priorytetowe, jakie przydzielono dzielnicowym konkretnych rewirów możecie sprawdzić TUTAJ. A co złego dzieje się na Twoim osiedlu?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE