Reklama

Reklama

Pięćdziesiąt lat razem! Złote Gody Anny i Andrzeja Stawowskich [ZDJĘCIA/WIDEO]

Opublikowano: ndz, 21 lis 2021 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyjątkową okazję do świętowania mieli wczoraj państwo Anna i Andrzej Stawowscy. W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość Złotych Godów. Medale od prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wręczył Jubilatom wiceprezydent Kutna Zbigniew Wdowiak.

Reklama

- Łatwo się ożenić, ale niełatwo być żonatym. Trudno wszystko od razu przewidzieć, ale można dziś powiedzieć jedno: Państwu się udało. Wychowaliście dwie córki, macie pięcioro wnucząt, krąg krewnych, znajomych, przyjaciół i to jest właśnie potwierdzenie, że te pięćdziesiąt lat jest niewątpliwie ważna wartość i to co szczególnie wartościowe - macie od pięćdziesięciu lat siebie - mówił Zbigniew Wdowiak, życząc Jubilatom, by kolejne lata upłynęły w szczęściu i zdrowiu.

A jak zaczęła się ta wspólna podróż?

- Mój kolega spotykał się z dziewczyną. Ona miała koleżankę i tak nas zapoznali, żeby były dwie pary - opowiadał serwisowi Kutno Tv pan Andrzej. - A moja żona ładna była, czarnulka taka, byłem pod wrażeniem. Oczy miała takie ładne i do tej pory w te oczy patrzę...

Przy tej okazji nie można było także nie zapytać, jaka jest recepta na udany związek.

- Recepty nie ma, wszystkiego po trochu - mówił pan Andrzej. - Przede wszystkim miłość, dużo miłości, przyzwyczajenie, odpowiedzialność za rodzinę. No i trzeba często powtarzać "tak, masz rację, kochanie" - żartował.

Dziękujemy serwisowi Kutno Tv za udostępnienie materiałów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)