Reklama

Reklama

Piosenki Mistrza Jeremiego na deskach KDK

Opublikowano: sob, 21 lis 2015 22:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tuż po 18 w Kutnowskim Domu Kultury rozpoczął się XI koncert konkursowy na interpretację piosenek Przybory o wdzięcznym tytule "Piosenki Mistrza Jeremiego". Udział w nim wzięło dziesięciu wokalistów z całego kraju. Spotkanie poprowadziła Aleksandra Grzelak.

Reklama

Do zmagań o pierwsze miejsce w konkursie stanęło 10 osób, które zaprezentowały licznie przybyłej na dzisiejszy koncert publiczności, po dwie piosenki. Warto przypomnieć, że za zajęcie pierwszego miejsca laureat otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. zł brutto, za drugie miejsce - 3,5 tys. zł brutto, a trzecie - 2,5. tys. zł. Pierwsze i drugie wyróżnienie gwarantuje nagrodę w kwocie 1tys. zł. Poza nagrodami pieniężnymi, uczestnicy mogą zdobyć także nagrody rzeczowe.

W dzisiejszym konkursie udział wzięli: Marta Kołatek z Bełchatowa, Piotr Kosewski z Sopotu, Anna Dorna z Warszawy, Anika Koralewska z Kutna, Filip Karaś z Osiek, Paulina Wilczyńska z Olsztyna, Daria Zawiałow z Koszalina, Andrzej Lewandowski z Maliny/Kutna, Malwina Kulisiewicz z Wrocławia i Karolina Micor z Gilowic. Po występach wszystkich uczestników publiczność mogła oddać swój głos na jednego z nich. Dzięki temu, jeden z wokalistów otrzyma jutro Nagrodę Publiczności.

W Jury konkursu zasiedli dziś: Andrzej Strzelecki, Bogdan Hołownia, Dariusz Michalski, Magda Ptaszyńska i Darek Sikorski. Po zakończeniu konkursu jury udało się na naradę, której wyniki poznamy podczas jutrzejszego spotkania z artystami w Kutnowskim Domu Kultury o 18.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)