Reklama

Reklama

Plac Piłsudskiego coraz piękniejszy

Opublikowano: czw, 20 sie 2015 15:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po uroczystym otwarciu nowoczesnej fontanny przyciągającej tłumy mieszkańców przyszedł czas na kolejne inwestycje na placu Piłsudskiego. Właśnie zamontowano nowe ławki i kosze na śmieci, które zdecydowanie robią wrażenie na kutnianach, a ich wygląd wpisuje się w markę "Kutno- Miasto Róż".

Reklama

- W dniu dzisiejszym na Placu Piłsudskiego zamontowano nowe elementy małej architektury takie jak: stylizowane ławki, gazony z siedziskami, gazony bez siedzisk oraz kosze na śmieci - mówi Joanna Brylska, kierownik biura prasowego UM. - Wszystkie te części wykonane zostały według indywidualnego zamówienia i posiadają detale dekoracyjne laserowo wykonane ze stali w postaci różanego logotypu miasta.Wykonawcą zadania jest spółka Investim S.A. z siedzibą w Warszawie, a łączny koszt wykonania tej dostawy wraz z montażem wyniósł ok. 250 tys. zł brutto.

Zadanie zrealizowano w ramach projektu "Kutno - Miasto róż", na które miasto otrzymało dofinansowanie unijne w wysokości 3,5 mln zł. Projekt obejmuje przeprowadzenie działań promocyjnych mających na celu wdrożenie marki regionalnej „Kutno – miasto róż”. W trakcie realizacji jest wdrożenie Systemu Informacji Miejskiej (jednolite oznakowanie miejskiej przestrzeni publicznej), nasadzenia różane na terenie miasta, instalacja witaczy miejskich z wykorzystaniem motywu różanego, nadanie ulicom imion kutnowskich hodowców róż, nawiązanie współpracy z miastami pielęgnującymi tradycje różane.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)