Reklama

Plac zabaw dla "Stokrotki"

Opublikowano:
Autor:

Plac zabaw dla "Stokrotki" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szanowni Państwo!Wszyscy wiemy jak ważne w rozwoju dzieci jest zaspakajanie ich naturalnych potrzeb ruchowych, dostarczenie radości i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, zwłaszcza na placach zabaw, gdzie nasze pociechy bardzo lubią przebywać i „szaleć na całego”. W naszym mieście powstają piękne, publiczne place zabaw. Takiego nowoczesnego i atrakcyjnego placu zabaw nie doczekało się najstarsze Przedszkole Miejskie nr 5 „Stokrotka” Kutnie.Obecny plac zabaw istnieje od początku funkcjonowania przedszkola. Mimo, iż był wielokrotnie naprawiany i odnawiany, nie spełnia oczekiwań dzieci i rodziców. Urządzenia znajdujące się na nim należą już do przeszłości, a przecież jest to piękny teren do zagospodarowania. Przedszkolne dzieci, aby skorzystać z bardziej atrakcyjnego placu zabaw wychodzą poza teren przedszkola, do parku „Wiosny Ludów”, gdzie zapewnienie im bezpieczeństwa wymaga szczególnej uwagi wychowawców i opiekunów.Nie mogąc pozostać bezczynnie wobec takiej sytuacji, w której nasze dzieci są pozbawione nowego placu zabaw, jakie mają inne przedszkola w naszym mieście i mając na uwadze brak środków finansowych, zawiązaliśmy Komitet Zbiórki Publicznej, mający na celu pozyskanie funduszy na nowy plac zabaw dla „Stokrotki”.Prosimy o wsparcie finansowe naszej akcji wszystkich ludzi dobrej woli!


Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tematem na stronie internetowej Przedszkola nr 5 „Stokrotka” http://www.pm5kutno.wikom.pl/strona4.htm

Naszą akcję można wesprzeć na kilka sposobów, przez: dobrowolną wpłatę na konto BGŻ 62 2030 0045 1110 0000 0253 0010 z dopiskiem „Plac zabaw dla Przedszkola Stokrotka”, zakup cegiełek o wartościach 20 PLN, 50 PLN, 100 PLN dostępnych w siedzibie Komitetu, ul. Barcewicza 13, oraz wolontariuszy, datki do puszek, z którymi w miarę możliwości, będą do państwa docierać nasi wolontariusze, posiadający legitymacje i identyfikatory Komitetu.


Nasza zbiórka trwać będzie od 14 stycznia 2013 r. do 31 sierpnia 2013 r. i obejmuje teren całego Powiatu Kutnowskiego. Prosimy więc, zwrócić uwagę na plakaty i ulotki naszej akcji, a także o wyrozumiałość dla naszych wolontariuszy.


Z góry dziękujemy za wsparcie i za wszelkie dowody życzliwości.


Członkowie i Wolontariusze Komitetu
„Plac zabaw dla Przedszkola Stokrotka”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE