Reklama

[PLEBISCYT - WYNIKI] Znamy Najważniejsze Wydarzenie Roku 2017!

Opublikowano:
Autor:

[PLEBISCYT - WYNIKI] Znamy Najważniejsze Wydarzenie Roku 2017!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kochani Czytelnicy!Nasz plebiscyt dobiegł końca. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, bo walka była naprawdę ciężka a konkurencja silna. Organizowaliśmy go po raz pierwszy i jak wszyscy dobrze zauważyliście nie obyło się bez przejściowych problemów. Na szczęście udało się je zażegnać, a plebiscyt mógł zostać szczęśliwie kontynuowany. A wygranym jest...

Wszystkie wydarzenia, które wybraliśmy do pierwszego etapu, były wyjątkowe - a było ich aż 80! Użytkownicy Facebook'a wybrali z nich szczęśliwą siódemkę, która ich zdaniem była najciekawsza - my dorzuciliśmy również swoje trzy grosze - tym sposobem wyłonionych zostało 10 wydarzeń, jakie miały miejsce w ubiegłym roku.

To właśnie wtedy rozpoczęła się prawdziwa walka - stawką był tytuł Najważniejszego Wydarzenia Roku 2017. Po niewielkich turbulencjach związanych z działaniem naszej sondy, wprowadziliśmy zmiany i rozpoczęliśmy głosowanie od początku. W ciągu 13 niezwykle emocjonujących dni przedstawiciele nominowanych wydarzeń dwoili się i troili, aby jak najwięcej osób oddało na nich swój cenny głos. Do końca stycznia w sondzie oddano 2011 głosów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jako Najważniejsze Wydarzenie Roku 2017 wybraliście I edycję akcji Motomikołaje! Zwycięzcy zdobyli 831 Waszych głosów.

Mały włos od wygranej dzielił również VIII edycję Odysei Historycznej, która od początku głosowania zajmowała bardzo wysokie miejsce. Ostatecznie uplasowała się na drugiej pozycji z wynikiem 815 głosów.

Jako trzeci Wasze serce podbił mistrz wiosny programu "Jaka to melodia?" - Jacek Kurnatowski, który zdobył 115 głosów.

Pozostałe głosy rozłożyły się następująco: Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP - 41, Akcja "Łączy nas jeden cel" - 18, V edycja festiwalu rockowego Rock&Rose Fest - 29, parkrun Kutno - 73, 5 mln złotych na remont SOR-u - 55, Wizyta Normana Daviesa na zaproszenie MiPBP - 16, XIII Festiwal Jeremiego Przybory „Stacja Kutno” - 18.

Organizując plebiscyt liczyliśmy na dobrą zabawę, bo przecież każde z wydarzeń jest ważne i jedyne w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że - mimo trudności - udało nam się to osiągnąć i z przyjemnością weźmiecie udział również w kolejnej edycji plebiscytu. Do zobaczenia za rok!

Serdecznie gratulujemy wszystkim! Ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście, gdyż przygotowaliśmy dla nich malutką niespodziankę. Niedługo damy Wam o tym znać na naszych łamach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE