Reklama

Reklama

Płynie pomoc dla szpitali. Już ponad 24 miliony złotych!

Opublikowano: pon, 27 kwi 2020 09:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już ponad 24 miliony złotych od przeszło 370 tys. darczyńców otrzymała Fundacja Siepomaga, która zorganizowała zbiórkę na polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. Każdy może się przyłączyć, każdy może też zgłosić potrzebujące placówki medyczne.

Reklama

- Świat walczy z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachować rozwagę i zachowywać się odpowiedzialnie. Niestety, w obliczu nowej sytuacji dostajemy coraz więcej sygnałów, że w szpitalach zakaźnych zaczyna brakować środków ochrony personalnej dla lekarzy i pielęgniarek. To właśnie oni są teraz na pierwszej linii frontu walki z nowym patogenem. Ta zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią - piszą organizatorzy zbiórki. - Monitorujemy sytuację, będziemy w stałym kontakcie ze wszystkimi szpitalami, które zgłoszą się do nas z prośbą o wsparcie. Każda godzina to nowe informacje, wszystko zmienia się dynamicznie.

Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Siepomaga, która jako Organizacja Pożytku Publicznego może szybko finansowo wesprzeć szpitale w zakupie niezbędnych środków ochronnych i sprzętów medycznych do walki z koronawirusem.

- Jesteśmy dobrej myśli, ale z doświadczenia wiemy, że dobre zakończenia nie piszą się same. Każdy z nas może być Potrzebującym - podkreślają organizatorzy.

Zbiórkę wesprzeć można W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • rok temu | ocena +4 / -4

    Andre

    A gdzie jest nasza kochana władza ,gdzie pieniądze na szpitale z zus które płacimy co miesiąc.