Reklama

Pod naszym patronatem: Koncert Pandemonium w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Pod naszym patronatem: Koncert Pandemonium w Gostyninie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzki zespół Pandemonium rozpocznie tegoroczną serię koncertów w gostynińskim klubie Zazamcze. Impreza odbędzie się 2 lutego o godz. 19:30, a organizatorem jest kutnowska Anti-Violent Agency. Bilety można kupować w cenie 20 zł w Cyberkulturze (róg Barlickiego i Długosza w Kutnie) oraz w klubie Zazamcze. Cena w dniu koncertu wyniesie 25 zł.Pandemonium powstał w 1989 roku i szybko zdobył liczne grono fanów w całej Polsce. Muzycy inspirowani takimi zespołami, jak Samael, Celtic Frost czy Bathory podpisali kontrakt z Carnage Records, która wydała album "Devilri". Choć była to tylko demówka, to rozeszła się w nakładzie ponad 10 tys. egzemplarzy na całym świecie. Pierwszy pełnoprawny album ukazał się natomiast nakładem Baron Records i nazywał się "The Ancient Catatonia".

Kolejne lata przyniosły wydawnictwa "Pandemonium", "...From Oblivion...", "GAT ETEMMI" i "The Zonei", które coraz bardziej wykorzystywały mroczne, industrialno-symfoniczne dźwięki. Wydany w 2007 r. "Hellspawn" był już powrotem do starej szkoły black i death metalu.

Najnowszą pozycją w dorobku grupy jest znakomicie przyjęty krążek "Misanthropy", w którym swojego przeszywającego głosu użyczyła grecka wokalistka Androniki Skoula.

Jako support wystąpią zespoły Embrional (Gliwice) i Hellspawn (Wieluń), obydwa powstałe w 2003 roku i sprawnie poruszające się w gatunku death metal.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE