Reklama

Reklama

Pod naszym patronatem: rusza Akcja "Miś"

Opublikowano: 15 grudnia 2017 15:30
Autor:

Pod naszym patronatem: rusza Akcja "Miś" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przez cały najbliższy miesiąc można oddawać zabawki, ubrania i żywność, które następnie zostaną przekazane maluchom. Rusza bowiem Akcja "Miś", która już po raz siódmy pomoże najbardziej potrzebującym dzieciakom w okresie zimowym. Zachęcamy wszystkich do bezinteresownego niesienia pomocy!

Reklama

Akcje charytatywne są w okresie przedświątecznym popularne w całej Polsce. Z podobną inicjatywą wyszedł krośniewicki radny Tomasz Walczewski, który kilka lat temu postanowił wspomóc najuboższe dzieci, podopiecznych domu dziecka oraz małych pacjentów szpitala.

Akcja „Miś” polega na pomocy materialnej, która obejmuje zbiórkę zabawek, gier, książek, ubrań, a także żywności. Radnego co roku wspierają wolontariusze, którym można przekazywać produkty przeznaczone dla adresatów akcji. Inicjatywa co roku odnosi ogromny sukces – podczas zeszłorocznej odsłony po raz czwarty przekazano datki małym pacjentom z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. W poprzednich latach w ramach akcji pomoc otrzymały zaś dzieciaki z placówki POW „Tęcza” oraz najmłodsi z łęczyckiej lecznicy. W tym roku głównym sponsorem akcji zostało Centrum Medyczne "Dermex".

Wszystkie datki na tegoroczną edycję Akcji Miś można przekazywać w kutnowskim „Fikolandzie” przy ulicy Warszawskie Przedmieście 16. Drugi punkt zbiorczy to Pub Game Over przy Placu Piłsudskiego 13, a w Krośniewicach sklep z olejami przy ul Targowej 6 Serdecznie zapraszamy do udziału osoby o szlachetnym sercu!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)